info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  Demir Merdiven Korkuluk

  Demir merdiven korkuluk yazlık, ev, villa, işyerlerinde kullanılmaktadır. İç mekanda kullanıldığı gibi dış mekanlarda da tercih edilmektedir. Ferforje merdiven korkulukları bulunduğu ortamın dekoruna  son derece pozitif katkıda bulunur. Demirin sanatsal motiflerle süslendiği sayısız tasarım bulunmaktadır. Farklı ortamlarda farklı çeşitler de kullanılabilmektedir.

  Demir merdiven korkuluklar ahşap merdiven korkluklara nazaarn daha dayanıklı ve güvenlidir. Kırılma, bükülme yapılmadığı gibi farklı  hava şartlarına dayanıklıdır. Ayrıca demir korkulukların temizliği de son derece kolaydır.

  Ferforje merdiven korkuluklar üzerinde farklı model ve motif taşımaktadır. Demirin üzerine tasarlanan ahşap detaylarda sıkça tercih edilmektedir. Osmanlı ve barok dönemlerinde hakim olan motifler ise en çok tercih edilen ürünlerdir. Herkes evinin daha şık ve şaşalı gözükmesiniz ister. Ferforje ürünler bu isteğinizi fazlasıyla karşılamaktadır. Özellikle altın sarısı olan korkuluklar evinizi saraya dönüştürecek. Güvenli merdiven korkuluk arıyorsanız ferforje demir imalatı sizlere düşündüğünüzden fazlasını sağlayacaktır. Farklı model ve motifleri ile müşterilerin gönlünde yer etmiş olan firma üretimden montaja kadar büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca teslim sonrası teknik destek ile de farklılığını ortaya koymayı başarmıştır. Uygun fiyat politikası ve taksit imkanlarıyla güvenli ferforjenin adresi olan firmaya soru ve görüşlerinizi bildirebilir ürün çeşitliliği için web sitemizi kontrol edebilirsiniz.

   

  Ferforje Merdiven Korkuluk, ferforje kelime anlamı olarak dilimize Fransızcadan gelen bir sözcüktür. Demirin yüksek ateşte dövülmesinin sonucunda ortaya çıkan şekillere verilen addır. Ferforje hem evinizde hem de bahçenizde kullanılır.

   

  Amacımız Güvenlik

   

  Ferforje Demir Merdiven Korkuluklar evinizde, iş yerinizde ve yazlığınızda amaçladığınız güvenliği sağlamak konusunda en büyük destekçiniz olacaktır. Genellikle hammadde olarak tercih edilen demir, bilinen en sağlam ve dayanıklı malzemelerdendir. Firmamız bütün ürünlerinde paslanmaz demir kullanmaktadır.

   

  Siz Hayal Edin Biz Demiri Sizin İçin Eğelim

   

  Ürünlerin tamamı mahir uslarımız tarafından büyük bir titizlik ve şahsa özel üretilmektedir. Bu da siz değerli müşterilerimize hizmet çeşitliliği sunmamız hususunda en büyük desteğimizdir. Dilediğiniz ebat, desen, model ve tasarımda üretim imkânına sahipsiniz. Özellikle Osmanlı Dönemi’ni yansıtan motifler ile Barok esintileri taşıyan modellerimiz müşterilerimiz tarafından yoğunlukla talep görmektedir. Bunun yanı sırı demir üzerine ahşap işlemelerle yapılan modellerimizde oldukça göz doldurucu niteliktedir. Evinizin dekorasyonuna göre de renk, biçim, desen alternatifleri tarafımızdan size içtenlikle sunulacaktır. Kullanılan mobilyalarla kombinlenmesi sonucunda eviniz adeta bir saraya dönüşecek… Evinizi veya iş yerinizi döşerken ince zevkinizi yansıtmaktan kaçınmayın, seçtiğiniz ürünler hayat kaliteniz üzerinde doğrudan etkiye sahiptir.

   

  Sil Gitsin

   

  Ferforje Demir Merdiven Korkuluk, temizlik açısından siz değerli müşterilerimiz için asla sorun teşkil etmeyecek bir üründür. Kuru bezle temizlenmesi yeterli olacak ürününüz her zaman ışıl ışıl göz kamaştıracaktır. Ayrıca ilerleyen süreçte yapmak isteyeceğiniz olası değişikliklere engel teşkil etmemek adına sağlamış olduğumuz bir diğer kolaylık ise ürünlerimizin dilediğiniz renkte boyanması mümkündür.

   

  Usta Ellere Güvenin

   

  Ferforje Evi olarak bizlerin birinci önceliği daima sizsiniz. Satış öncesi ve sonrasında aldığınız hizmetin birinci kalite olarak sağlanması hususunda çok hassasız. Gittikçe genişleyen ailemizin kıymetli birer parçası olan sizlerle yürütmekte olduğumuz ilişkinin değerini bilmek için uğraşıyoruz. Ürünlerimizin tamamı bu işe gönül veren ustalarımız tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Ürünler fabrikasyon mamulü olmadığı için istediğiniz değişiklik yapılması mümkündür.