info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  FERFORJE ASKILIK ÇEŞİTLERİ

  FERFORJE ASKILIK ÇEŞİTLERİ

  Ferforje askılık modelleri, klasik ve ahşap askılık modellerinin tarihe karışmasıyla birlikte tekrar her yerde görebileceğimiz ürünlerden olmaya başladı. Ağır klasik ve ahşap askılık modelleri yerini bulunduğu alanı ferah ve geniş gösteren ferforje askılık modellerine bıraktık. Pek çok ferforje askılık çeşitleri mevcut en çok işinize yarayacak ve ihtiyaç duyacağınız ferforje askılık seçeneklerini verdiğimiz bilgiler ışığında tercih edebilirsiniz.

  • Ferforje Havlu Askılıkları; Ferforje havlu askılık modellerimiz genellikle banyolarda ve mutfaklarda tercih ettiğimiz askılık modelleridir. Diğer malzemelerden yapılan ürünlere göre ferforje havlu askılıklar kırılma yapmaz. Örneğin plastik askılık modelleri çabuk kırılır ve uzun ömürlü bir ürün değildir. Yine ahşap askılık modelleriyse banyo kullanımında çok fazla buhara maruz kalıp deforme olabilir ve çürüyebilir.
  • Ferforje Anahtar Askılıkları; Ferforje anahtarlık yani ferforje askılık modellerimiz genelde kapı arkalarına veya kapı yanlarına monte edilir veya isteğe göre çift taraflı bantla yerleştirilebilir. Anahtarlarını sürekli kaybeden insanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Ferforje Tuvalet Kâğıdı Askılıkları; Ferforje tuvalet kâğıdı askılıkları, rulo peçeteleri yerleştirmek amacıyla tasarlanan demir ürünlerdir.
  • Ferforje Askılık ve Şemsiyelikler; Bu model ferforje askılık ürünleri genellikle uzun palto ve şapkaları yerleştirmek için tasarlanan aşağı bölmesinde şemsiyelik bulunan ürün modelleridir.
  • Ferforje Takı Askılıkları; Günümüzde kadın müşterilerimin yoğun bir şekilde talep ettiği ferforje takı askılıklarına müşterilerimiz kolye, yüzük, fular gibi ürünlerini yerleştirmek amacıyla kullanmaktadırlar.
  • Ferforje Kıyafet Askılıkları; Tıklım tıklım doldurduğumuz dolaplarımızdan sabah saatlerinde ya da vaktimizin olmadığı saatlerde ürün bulmak hiç de kolay olmuyor. İşte ferforje kıyafet askılık modelleri tam bu işe yarıyor. Geceden hazırladığınız ürünleri odanızla uyumlu tasarladığımız ferforje kıyafet askılıklarına yerleştirerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

   

  Ferforje askılık modelleri çok çeşitli ürünler olabildiği gibi elbette modelleri ve kullanım alanları dilediğiniz gibi genişletilebilir. Dilerseniz Restoran girişlerinize basit ve büyük bir ferforje askılık modeli yerleştirirsiniz, dilerseniz butiklerinizde kullanacağınız tekerlekli ferforje kıyafet askılıkları tasarlarız. Firmamız aklınıza gelen her model ve fiyat aralığında ürünleri siz müşterilerimiz için tasarlar ve üretir.

   

  FERFORJE ASKILIK MODELLERİ VE FİYATLANDIRMASI

   

  Ferforje askılık modelleri yukarıda bahsettiğimiz gibi çok çeşitli model ve tarzda tasarlanabilmektedir. Ferforje kıyafet askılıkları ve ferforje anahtar askılıklarının fiyatının aynı olması neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle tercih ettiğiniz ürünün ölçüleri, ne amaçla kullanılacağı ve modelleri ferforje askılık fiyatlarını değiştirmekte etkilemektedir. Ferforje kıyafet askılıklarındaki işçilik ve modeli, yine aynı şekilde takı askılıklarının ölçüleri bize ferforje askılık fiyatı hakkında yeterli bilgiyi verecektir. Siz de eviniz, iş yerleriniz, butik ve restoranlarınız için tercih ettiğiniz çeşidi belirterek bir fiyat aralığı öğrenmek için firmamızı arayabilir, müşteri temsilcilerimize ürün model ve fiyatları hakkında danışabilirsiniz.