info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  FERFORJE ELBİSE ASKILIKLARI MODASI

  FERFORJE ASKILIK ÇEŞİTLERİ

  Şimdi ferforje askılıkları sadece kapı girişlerine portmanto olarak yerleştirilmiyor, evinizin baktığınız her noktasında ferforje askılıklara rast gelmek oldukça mümkün. Artık ferforje askılık modellerinin her alanda hayatımıza büyük kolaylıklar sağladığını ve bizi yer kullanma zahmetinden kurtardığının elbette farkındasınızdır. Özellikle küçük havluların ve kâğıt havluları sık kullanmaya başladığımız dönemden sonra küçüğünden büyüğüne ferforje askılıkları kullanmayı çok sevdik. Ferforje askılıklar lavabolardan, mutfaklara yatak odalarından hole kadar pek çok alanda kullanıma açıktır.

  FERFORJE ELBİSE ASKILIKLARI MODASI

  Şimdi ayaklı ya da tekerlekli ferforje elbise askılıkları neredeyse her genç kızın odasında kendine bir yer ediniyor. Bunun sebebi elbette gardıroplarda alan açabilmek ve karışık dolaplardan kıyafeti uğraşıp bulma zahmetinden kurtulabilmektir. Ferforje elbise askılıkları hem sizi tıkış tıkış gardıroplardan kıyafet bulma zahmetinden kurtaracak hem de odalarınıza çok yakışacak. Ferforje elbise askılıkları odanın dekor ve konseptine, diğer mobilyalara göre tercih edilirse bir dekor ürünü olarak bile kullanılabilmekte açıkta kalıp askılığa asılan ürünlerle ferforje elbise askılıkları oldukça şık bir şekilde ürünleri sergilemektedirler.

  Ferforje askılıkları odalarınızda kullanacağınız gibi mağazalarda da sık sık karşılaşmaktayız. Mağaza ve butiklerde ürünleri bulmak açısından büyük kolaylık sağlayan ferforje elbise askılıkları bize zorluk yaşatmaz. Ürünleri istenildiği şekilde aradan çekip görme kolaylığı sağlamaktadır. Masalar gibi yer kaplamayacak ve duvar diplerine yerleştirilebilir ürünlerdir.

  FERFORJE ANAHTAR ASKILIKLARI

  Ferforje anahtar askılıkları eve ve bireylere büyük kolaylık sağlayan küçük ve yer kaplamayacak ürünlerdir. Kapı arkalarına yapıştırılabilir ya da dresuarlara ayaklı ferforje anahtar askılıkları yerleştirilebilir. Sizi ve evdeki diğer bireyleri, sürekli anahtarını kaybeden aile bireylerini büyük zahmetten kurtaracak bu küçük ürün evin vazgeçilmezi olacaktır.

  Ferforje anahtar askılıkları istenilen tarz, model ve motifte tercih edilebilmektedir. İstenildiği taktirde ürünlere ahşap figür detayları da eklenip konsept bir ferforje askılık modeli ortaya çıkarılabilmektedir.

  STANDART FERFORJE ASKILIK MODELLERİ

  Ferforje standart askılıkları oldukça kullanışlı ve sağlam modellerdir. Bu modeller size dayanıklılık ve uzun bir ömür vadedecektir. Ferforje askılık modellerini iş yerlerinizde, evlerinizin holünde ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir amaçla kullanabilirsiniz. Ferforje askılık modelleri duvara monte olarak ya ayaklı şekilde tasarlanabilmektedir.

  FİYAT ARALIKLARI

  Ferforje askılık çeşitleri ve özelliklerine yukarda değindik, birbirinden farklı modelde ve birbirinden farklı amaçlarla kullanılan ferforje askılık modellerinde bir fiyat ortalaması belirlemek oldukça zor. Ferforje askılık modellerinin anahtarlık çeşidi oldukça basic bir fiyat olacakken, ferforje elbise askılıklarının fiyatı kesinlikle bununla aynı olmayacaktır. Ferforje askılık fiyatları tercih edeceğiniz ürünün çeşidine ve modeline göre bir aralığa sahip olacaktır. Ferforje askılık modelleri ve fiyatı hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilir, tercih ettiğiniz ürün modeli hakkında bilgi verip ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Ferforje askılık modellerine sahip olabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçin.