info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  GEOMETRİK DESENLERDE FERFORJE AVİZELER

  FERFORJE AVİZE MODELLERİ TEKRAR EVİMİZE DÖNÜYOR

  Ferforje avize modelleri orta çağdan beri kullanılan aydınlatma modelleri arasındadır. Ancak daha farklı şekliyle elbette, ferforje avizelerin diğer yansıması avize şeklinde şamdan modelleridir, yani ferforje avizelerde bu modellerden yola çıkarak tasarlanmış ürünlerdendir. Ferforje şamdanların avize şeklinde olanlarını kafanızda canlandırmakta zorlanıyorsanız kiliselerdeki modelleri anımsayabilirsiniz. Bu tarz ferforje avizeler bize orta çağ modellerini andırmaktadırlar. Tabi ki bu konulara değinmeden önce ferforje avize modelleri sadece bu tarz modellerden ibaret değildir bunu belirtmek isteriz. Ferforje avize modelleri zarif modellerden, vintage modellere pek çok farklı model ve tarzda üretilmektedir. Geçmişte evlerimizde sık sık kullandığımız hatta başka modelin neredeyse hiç kullanılmadığı dönemlerde ferforje avizeler kullanılırdı. Daha sonra ikibinlerin başında bu modeller yerini daha klasik ve modern tarzda modellere bırakmıştır. Ancak şimdi ferforjenin teknolojiyle beraber rahat imal edilmesi ve binlerce motif ve desende tasarlanabilmesi tekrar moda olmasına sebep olmuştur.

  GEOMETRİK DESENLERDE FERFORJE AVİZELER

  Özellikle günümüzde ferforje avize modelleri şimdi geometrik avize modelleriyle harmanlanarak evlerimize geri dönmüşlerdir. Baktığınızda ferforjenin akla ilk gelen retro tarzını da taşımamaktadırlar. Tamamen modern çizgilerle tasarlanan ferforje avize modellerini yatak odalarınızda salonlarınızda rahatlıkla ve memnuniyetle kullanabilirsiniz. Geometrik mumluk, şamdan ve avize modelleri bugün tüm mekanlarda görebileceğiniz klasikleşen ürünler arasındadır. Ancak bulundukları ortama kattıkları şıklık ve rahat hava gözden kaçabilecek gibi değil. Özellikle kafes şeklinde siyah ferforje avizeler çok sık tercih edilmekte ve her mekana rahatlıkla uyum sağlamaktadırlar.

  Mekanlarınıza, salonunuza, iş yerlerinize casual yani rahat bir görünüm verebilmek adına bu ferforje avize modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

  KLASİK FERFORJE AVİZE MODELLERİ

  Bu modeller dönem özellikleri taşımakla birlikte günümüzün izleriyle harmanlanmaktadır. Genellikle klasik ferforje avize modelleri restoranlar, yalı, malikane, villa ve klasik tarzdaki müzelerde tercih edilebilmektedir. Bu modeller genellikle ağır ve oldukça zarif modellerdir. Bulunduğu alanı olduğu gibi klasik ve ağır bir havaya büründürmektedirler ve oldukça zengin görünürler. Bu modelde değişik tarzlarda tercih edilebilmektedir örneğin şamdan görüntüsü verilebilmekte ya da taşlarda kullanılabilmektedir.

  Klasik ferforje avize modelleri de sık sık siparişini aldığımız modeller arasında bulunan ürünlerimizdendir. Montajı tarafımızca yapılıp, son haliyle teslim edilmektedir.

  FERFORJE AVİZE FİYATLARI

  Birbirinden farklı tarz ve modelde ferforje avize modelleri bulunabilmektedir, bu model ve tarzda ki ürünlerinde fiyatı hakkında net bilgi verebilmek oldukça zordur. Ferforje avize modellerinde tercih ettiğiniz boy, ağırlık ve malzeme kalitesine göre avize modellerinin fiyatı değişebilmektedir. Ferforje avize fiyatları için bizimle web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımızdan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.