info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  FERFORJE AYNA MODELLERİ

  FERFORJE AYNA MODELLERİ

  Ayna modelleri hayatımızın her alanında, günün her saatinde ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Karşısında saatleri geçirdiğimiz ayna çerçevelerini seçmek de elbette kolay bir iş değildir. Ferforje ayna modelleri bir dönem her kullanım amacına hitap ediyorken, yirmi birinci yüzyıl başlarında tavrı ve duruşu nedeniyle dekoratif bir ürün halini almıştı. Şimdi yeniden ferforje ayna çerçeveleri yoğun bir şekilde rağbet görmeye başlamıştır. Bunun ana sebebi dekorasyona tekrar başlayan eğilim olmakla birlikte klasik tavrından ödün vermesidir. Ferforje aynalar yani ferforje ayna çerçeveleri bir dönem sadece ya çok klasik ya da çok düz tasarlanmaktaydı. Ancak şimdi modernleşen ve gelişen teknoloji yardımıyla ferforje ayna modelleri çok farklı tarzlarda, motiflerde, desen ve boyutlarda üretilebilmektedir.

  Ferforje ayna modelleri deyince akla gelen altın yaldızlı klasik modeller ve işlenmemiş gibi duran ağır yavan modeller gelmektedir. Ancak bu tarz ayna çerçeve modelleri tamamen mazi olan ve artık neredeyse hiç üretilmeyen ürünlerdir. Klasik tarzda üretilen modeller de genellikle villa, yalı, malikâne, müze gibi yerlerde tercih etmekte, oranın ağırlığına ayak uydurmaktadırlar. Ancak şimdi daha fazla moda olan ve her yerde tercih edilen tarz ayna çerçeve modelleri siyah minimal modellerdir. Üzerine mat boya vuruşları tercih eden minimal ayna modelleri yoğun bir şekilde talep görmekte ve görmeye de devam etmektedir.

  Ferforje Ayna Çeşitleri

  Ferforje ayna çeşitleri veya ferforje ayna çerçeve modelleri çok çeşitlidir, bunlar;

  Ferforje Boy Aynaları;

  Ferforje Lavabo Aynaları;

  Ferforje Duvar Aynaları;

  Ferforje Dekor Aynaları diye sıfatlandırılabilir.

  Ferforje boy aynası çerçeveleri genellikle boydan uzun ve enden dar çerçeve modelleridir, çoğunlukla ayaklı olarak tercih edilmektedir. Siyah ve beyaz renkleri sade ve minimal olarak tercih edilen ferforje boy aynaları günümüzde en çok kadınların tercih ettiği modellerdir.

  Ferforje lavabo aynaları genellikle banyoda tercih edilen kare veya dair şeklinde tasarlanan sade bir görüntüye sahip ayna modelleridir.

  Ferforje duvar aynalarını hemen hemen her yerde görmeniz, karşılaşmanız en mümkün çeşitler arasındadır. Bu modelde ayna çerçeve modelleri evinizin holünde, iş yerlerinizde, kafelerinizde aklınıza gelebilecek her yerde kullanılan duvara monte edilen ayna modelleridir.

  Ferforje dekor aynaları genellikle duvara monte edilen değişik motif, desenlerde küçük ya da büyük yan yana sıfatlandırılmış ayna modelleridir, kullanımı sadece bulunduğu yeri dekore etme amacı taşır.

  FERFORJE AYNA MODELLERİ VE FİYATLANDIRILMASI

  Ferforje ayna modelleri ihtiyacınıza göre şekillenebilecek farklı boyut ve tarzlarda modelleri kapsayan ürünlerdir. Bu sebeple boy aynası çerçevesiyle, dekor aynalarının fiyatlarının aynı olması olanaksızdır. Ancak ferforje ayna modelleri, ferforje ayna çerçevelerinin fiyat aralıkları çok lüks fiyatları kapsamamaktadır. Her ailenin, her miktarda bütçesine göre ayna modelleri tasarlanabilmektedir. Ferforje ayna çerçeve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilmek için lütfen web sitemiz veya numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçin.