info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  MİNİMAL TARZDA AYNA MODELLERİ

  MİNİMAL TARZDA AYNA MODELLERİ 

  Ayna modelleri güncel olarak her yerde tercih edilen, kullanılan ürünlerdir. Her evde mutlaka ayna kullanılmaktadır. Karşısında kadınlar olarak saatler geçirilen ayna modelleri büyük bir ihtiyaç sonucu doğmuştur ve bu modellerin en çok tercih edileni ferforje ayna modelleridir. Geçmişte ferforje ayna modelleri ve ahşap ayna modelleri aynı tüketim oranına sahipken bu oranın arası giderek açılmıştır. Çünkü ahşap ayna modelleri artık tercih edilen ve çok sık kullanılan modeller içinde değildir. Hantal ve ağır bir ürün olması dışında ahşap ayna modelleri aynı zamanda bulunduğu her ortama uyum sağlayamaz. Oysa ferforje ayna modelleri bulunduğu her ortama ayak uydurabilmektedir. Eh hal böyle olunca kullandığımız ayna modelinin hafif ve klasik bir model olmasını ya da daha çok modern olmasını tercih edebiliriz. Ancak ne şekil verilirse verilsin ahşap ayna modelleri hep vintage olacak ya da giderek eskiyecektir. Ferforje ayna modelleri ise tavrı ve rahatlığından hiç ödün vermeden kolaylıkla kullanılabilecektir.

  Ferforje ayna modelleri aynı zamanda dekoratif olarak kullanılabilmekte bulunduğu alanlara şıklık getirmektedir. Oval destekli modeller, ayaklı ferforje ayna modelleri gibi pek çok model bulmak mümkündür. Yalı, villa ve malikane gibi yapılar için ise genellik altın yaldızlı klasik ayna modelleri kullanılmaktadır. Bu tarz modeller hiçbir zaman popülerliğini geri planda bırakmamakta hala birçok müşteri tarafından talep görmektedir. Genellikle bu ferforje ayna modelleri, duvar ayna modelleridir.

  Daha genç müşterilerimizse daha klasik ya da minimal modelleri, renk olarak ise siyah ferforje ya da beyaz ferforje ayna modellerini tercih etmektedir. Yatak odaları için tercih edeceğiniz ayna modelleri genellikle bu ayna modelleridir. Yani ferforje ayna modelleri bu ayna modelleri uzun ve ayaklı modellerdir eğik ya da tam dik olarak kullanılabilmektedir. Duvar aynalarıysa genellikle holde ve lavaboda kullanılan ferforje ayna modelleridir.  

  FERFORJE AYNA MODELLERİ VE FİYATLANDIRILMASI

  Ferforje ayna modelleri ihtiyacınıza göre şekillenebilecek farklı boyut ve tarzlarda modelleri kapsayan ürünlerdir. Bu sebeple boy aynası çerçevesiyle, dekor aynalarının fiyatlarının aynı olması olanaksızdır. Ancak ferforje ayna modelleri, ferforje ayna çerçevelerinin fiyat aralıkları çok lüks fiyatları kapsamamaktadır. Her ailenin, her miktarda bütçesine göre ayna modelleri tasarlanabilmektedir. Ferforje ayna çerçeve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilmek için lütfen web sitemiz veya numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçin.