info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  EĞLENCELİ VE ŞIK MUMLUK MODELLERİ

  EĞLENCELİ VE ŞIK MUMLUK MODELLERİ

  Mumluklar daha önceleri çok fazla tercih edilse de günümüzde yaygın olarak kullanılmamaktaydı. Sadece evlerde elektriklerin kesilmesi ihtimaline karşı bir tane mumluk bulundurulurdu. Ancak günümüzde mumluk modelleri çok fazla tercih edilmekte ve kullanımıysa giderek yaygınlaşmaktadır. Mumluk modellerimiz, geçmişe göre çok çeşitli modellerde ve motiflerde tasarlanabilmektedir. Geçmişte ferforjeler ya çok klasik ya da çok retro modeller olarak tasarlanmakta ve üretilmekteydi günümüzdeyse ferforje mumluk modelleri modern, vintage, klasik, işlemeli ayaklı ya da duvara monteli olarak tasarlanabilmekte ve üretilebilmektedir.

  Şimdi gençler yoğun olarak sadece romantik ortam hazırlamak için değil ders çalışırken biraz dinlenebilmek ve yoğunlaşabilmek adına bile mum tercih etmekte ve bu tercihin güvenliğini sağlamak da ferforje mumluk modellerine düşmektedir. Çalışırken motiveye ihtiyaç duyan insanlar, ofislerde ve home ofislerde sakinleştirici mum ihtiyaçlarını şık ve modern mumluklarla gidermektedir.

  Mumluk kullanmak konusunda iyi bir zevke sahip olan müşterilerimiz daha özgün modelleri tercih etmekte ve yatak odalarına ya da oturma odalarına hatta okuma köşelerine farklı dokunuşlar sağlamaktadırlar. Örneğin ay ve yıldızlar şeklinde işlenen aralıklardan sızan mum ışığının duvara vurması; bu mumluk modelini daha özgün kılmaktadır. Yine farklı şekillerde ve özgün tavırlardaki mumluk modelleri bu dönemlerde oldukça sık kullanılmaktadır.

  SIRADAN MUMLUKLARI ÇÖPE ATABİLİRSİNİZ

  Öncelikle ferforje mumluk modellerini sıradan mumluk modellerinden ayıran yegana farklar şunlardır. Ferforje mumluklar her daim güvenliktir, evde çıkacak olası bir yangına izin vermez, ayrıca ferforje mumluk modelleri oldukça sağlamdır diğer mumluk modelleri gibi bir iki kullanımda deforme olmayacaktır. Ferforje mumluk modelleri oldukça kullanışlı modeller olup eskidiğinde vintage ürün olarak bile kullanılabilecek modellerdir. Geometrik şekillerdeki mumluk modellerinin modern tarzından, iki ayaklı klasik ve retro mumluk modellerine kadar her modelin kendi tüketicisi oluşmuştur. Ama iki modelde farklı farklı ortamlara ayak uydurmaktadır. Örneğin geometrik olarak tabir ettiğimiz siyah ve beyaz olarak tercih edilen mumluk modelleri daha çok arkadaş ortamlarına ya da film izlemek için açtığınız ortamlara yakışacaktır. Ancak ayaklı ve klasik ferforje mumluk modelleri size romantik bir ortam sağlamakla kalmayacak, masanın havasını yükseltecektir.

  MUMLUK FİYATLARI VE ÜCRETLENDİRİLMESİ

  Ferforje mumluk modelleri çok farklı tarz ve standartlarda üretilmektedir, üretilen ferforje mumluk modelleriyse size uzun yıllar eşlik edecektir. Ferforje mumluk modelleri fiyat aralığı her evin, her mekanın bütçesine rahatlıkla ayak uyduracaktır. Ancak her ferforje mumluk fiyatı da birbirine eşit olmayacaktır, bu modellerin fiyatları boyuna ve malzemenin türüne bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Dilediğiniz ferforje mumluk model ve fiyatları hakkında bilgi alabilmek için firmamızı arayabilir, müşteri temsilcilerimizden kataloglar hakkında da ayrıca bilgi alabilirsiniz.