info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  FERFORJE OTURMA GRUPLARI ŞİMDİ MODA

  FERFORJE OTURMA GRUPLARI ŞİMDİ MODA

  Ferforje oturma grupları her ne kadar dönem kültürünü yansıttıysa da artık ferforjenin teknolojiyle birleşimi sonucunda istenilen her tarz yaratılmaktadır. Orta çağdan günümüze kadar gelen oturma gruplarının belki de en çok geçmişe sahip olanı ferforje oturma gruplarıdır. Ferforje oturma grubu modelleri sağlam ve dayanıklı olması açısından bugün sıklıkla bahçelerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Çünkü bahçede kullanılan oturma gruplarının hava şartları altında ıslanması, deforme olması ve paslanması gibi sorunlar yaşanabilir. Zaten tam olarak bu nedenden dolayı seçeceğiniz ferforje firması da önemlidir. Ferforje firmalarının hepsi hep aynı kalitede ürün kullanmaz, ferforje eviyse oturma gruplarında en dayanıklı ve paslanmaz malzemeleri tercih etmektedir. Bunu tercih etmekte ki amacımızsa satın aldığınız yani tasarladığımız ürünün ferforjeye uygun bir şekilde uzun ömürlü bir ürün olmasını sağlamaktır.

  Ferforje oturma grupları bahçelerde ve parklarda sıklıkla kullanılmaktadır, ancak onları evlerde ve evlerinizin bahçesinde kullanmaya iten ana sebep istediğiniz yastık veya sünger modelini kullanıp kendi tarzınızı yaratabilmenizdir.

   

  FERFORJE OTURMA GRUPLARIYLA GELEN TARZ

  Ferforje oturma grup modelleri dayanıklılık ve sağlam olma özelliğinden sonra, istediğiniz tarz ve tavırda şekil verebilmek ve onu arzu ettiğiniz forma dönüştürebilmektir. Bu noktadan sonra oturma grup modellerini evinizin tarz ve yapısına göre salonlarınızda kullanabilirsiniz. Salonlarınızda tercih ettiğiniz ferforje oturma gruplarını, satın aldığınız kılıflara göre dizayn edip baştan yaratabilirsiniz. Ferforje oturma grubu modellerini zarif ve naif tarzıyla evinizin köşesine uyum sağlayacaktır. İster minimal oturma grupları, isterseniz modern oturma gruplarını tercih edebilirsiniz.

  Ferforje oturma grubu modellerinin salonlardan sonra en çok tercih edildiği alan havuz başları ya da bahçelerdir. Bahçelerde şık bir ferforje salıncağın yanına yerleştireceğiniz ferforje oturma gruplarıyla ailenizle birlikte tüm gün kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

  Havuz başlarında tercih edeceğiniz modellere basit bir tente yaptırarak kendinizi sıcaktan koruyabileceğiniz gibi, arzu ettiğiniz tarzları da yakalayabilirsiniz.

   

  DAYANIKLILIK VE TEMİZLİK

  Ferforje oturma grupları modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesinin dayanıklılık ve sağlamlılık olduğunu belitmiştik, bu neden kullanım kolaylığı sağlayacağını da ekleyebiliriz. Ferforje çardak modelleri leke tutmayacak ürünlerdir geçirdiğiniz kılıfları da ellerinizle temizlemek zorunda kalmadan makineye atabilir ve kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Salonunuzun, balkon, teras, bahçe ve ya mutfaklarınızın en güzel köşesine yerleştirdiğiniz ve kolaylıkla tozlanan noktaları nemli bir bezle temizleyebilir, dakikalar içinde işlemi bitirebilirsiniz. Bahçenizde kullanmayı tercih ettiğiniz modelleriyse tazyikli su ve ıslak bez yardımıyla temizleyebilirsiniz.  Dayanıklı ve kullanışlı ferforje oturma gruplarıyla ailenizle geçirilecek günün tadınız çıkarabilirsiniz.

  FERFORJE OTURMA GRUPLARI FİYAT

  Sizin için tasarlanan ve üretimden montajına kadar takip ettiğimiz ve özenle imalatını gerçekleştirdiğimiz ferforje oturma gruplarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  Firmamız ferforje evi her şeyden önce müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Ferforje oturma grupları fiyat kataloglarımıza internet üzerinden ya da telefon numaralarıyla erişim sağlayabilirsiniz.