info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  PARAVAN KULLANIM AMAÇLARI

  PARAVAN MODELLERİ VE KULLANIM AMAÇLARI

  Ferforje paravan modelleri bir alanın görüşünü daraltan veya bir alanı ikiye bölmek amacıyla tercih edilen birçok çeşit ve modelde tasarlanıp üretilebilen ürünlerdir. Paravan çeşitlerinde çok büyük gelişmeler yaşandığını söyleyemeyiz bu modeller genellikle hala kendi alıcılarını bulmaktadır. Ferforje paravan modelleri sadece tarz olarak farklılaşmıştır ve daha çok modernize edilmiştir. Ferforje paravan modelleri tek, iki veya üç kapılı tercih edilebilir bu sayede istenilen alanı kapatabilmektedir. Mekânlarda ve iş yerlerinde görüş kısıtlılığını sağlayabilir ve bu modeller uzak doğu esintilerini istediğiniz gibi mekânlarınıza taşıyabilir böylece birçok noktada abartısız durabilir. Böyle mekânlarda tercih edilen paravanlar yine de sağlamlıkları sebebiyle ferforje paravan modelleri olmuştur. Ferforje paravan modellerini geçmiş dönemlerde sadece kadınlar talep etse ve kullansalar da günümüzde bu modern paravan modellerini her yerde rahatlıkla kullanabilmekteyiz.

  Ferforje paravanlar pek çok kolaylık sağlamaktadır, bir alanın mutlaka kapatılması ve belli bir noktanın görüşünden çıkarılması gerekiyorsa bunu paravanlar sağlamaktadır. Bölgeyi başka türlü kapatmanın çok fazla yolu yoktur. Ayrıca ferforje paravan modelleri uygun fiyatlı ürünlerdir ve cebinizi yakmayacaktır.

  KADINLAR İÇİN FERFORJE PARAVAN MODELLERİ

  Ferforje paravan modelleri geçmişte kadınlar tarafında sık sık tercih edildiği gibi bugün yine kadınlar tarafından yoğun olarak dekor ürünü olarak tekrar tercih edilmeye başlanmıştır. Elbette sadece oda dekoru olarak değil kıyafet dekorları olarak da hayatlarımızda büyük bir yer açılmıştır. Ayrıca küçük butik, gelinlikçi ve terziler de ferforje paravan modellerini tercih etmektedirler. Bunun nedeniyse küçük yerleri kabin ve soyunma odalarıyla daha da küçültmemek ve alanı daha doğru kullanabilmek amacı taşımaktadır. Butikleriniz için tercih edeceğiniz ferforje paravan modellerini, mekânlarınıza uygun şekillerde, uygun fiyatlara tercih edebileceksiniz. Ayrıca özel tasarım şeklinde üretebildiğimiz vintage paravan modelleri de mekânlarınıza rahatlıkla uyum sağlayacak ve hazır ürünler gibi eğreti durmayacaktır.

  FİYATLANDIRMA VE ÜCRETLENDİRME

  Ferforje paravan modellerini istediğiniz model, tarz, motif ve büyüklükte tasarlayabilmekte ve üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca paravan modellerinin üretiminden teslimatına kadar her sürecini ilgi ve alakayla gerçekleştirmekte ve takip etmekteyiz. Ferforje paravan modellerinin ücretlendirmesi elbette malzemenin kalitesine, isteğe, model ve tarza göre değişiklik göstermektedir. Ayaklı ferforje paravan modelleri, ahşap paravan modelleri ya da tekerlekli paravan modellerinin fiyatlarının aynı olması çok mümkün olmamaktadır. Ancak fiyat farkları da temel olarak çok uç noktalarda değillerdir. Ferforje paravan fiyatları için kesin ve net bir bilgi verememekle birlikte web sitemiz üzerinden veyahut müşteri temsilcilerimizden size uygun model ve fiyatlarla ilgi bilgi alabilir veya şubelerimize uğrayıp birebir görüşebilirsiniz. Kaliteli üretim ve hızlı teslimat için siz müşterilerimiz ferforje evi farkıyla tanıştırmak istiyoruz. Lütfen paravan modelleri ve fiyat bilgilerine ulaşabilmek için bizimle iletişime geçiniz.