info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  ŞAMDAN MODELLERİYLE MİNİMAL HAVALAR

  FERFORJE ŞAMDANLARLA KLASİK BİR AKŞAM

  Ferforje şamdanlar estetik olarak hoş durduklarından ve ortama kattıkları farklı esintilerden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Ferforje şamdanların tercih sebepleri arasında ihtiyaç, güvenlik ya da dekor olabilir. Genellik ferforje şamdan modelleri diğer model türlerine göre daha güvenli oldukları için tercih edilmektedirler. Diğer taraftan sadece dekoratif olarak çok fazla tercih edilen bir ürün olduğunu söylemek mümkün, özellikle yoğun olarak vintage havanın benimsendiği mekânların tasarımında ferforje şamdanlar kullanılmaktadır. Ferforje şamdan modelleri de elbette ki bu mekânlarla uyum yaratılarak ve bu uyum izlenerek tasarlanmaktadır.

  Kiliselerde sıklıkla tercih edilen modellerde firmamız tarafından tasarlanmaktadır, bu şamdan modelleri daha ağır tarzlar veya daha hafif tarzlar olarak ikiye ayrılabilir. Ağır tarzlar en az altı ve yedili şamdan modelleriyken, klasik şamdan modelleri en fazla iki mum taşıyan iğneli modeller arasındadır.

  Ferforje şamdan modelleri size arzu ettiğiniz her ambiyansı yaşatabilir, sevgiliniz ya da eşinizle geçirdiğiniz mükemmel bir akşam yemeğini romantikleştirebilir. Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz geceye daha şık bir hava katabilir. Birçok şamdan modeli mevcuttur bu modeller içinde en çok dekoratif amaçla kullanımı tercih edilen modellerden biri duvara montelendiğimiz aplik şamdan modelleridir. Aplik şamdan modelleri kalıcı olarak salon veya yatak odalarınıza yeni bir tarz katmakla beraber güncel modayla da uyum içerisinde kullanılabilmektedir.

  Elbette ki şık bir akşam yemeğinde masa da görmek istediğimiz model ayaklı şamdan modelleri olacaktır. Ayaklı şamdan modelleri genellikle daha dönem ve klasik bir tarz esintisi taşır ve bulunduğu ortama dinginlik katar.

  ODALARINIZDA MİNİMAL HAVALAR

  Yukarıda bir akşam yemeğinde tercih edeceğiniz şamdan modellerinden bahsettik. Ancak bu dönem vintage ürünlerin yanı sıra müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller minimal modeller olmaktadır. Bu modeller pek çok geometrik şekilden esinlenerek tasarlanabilmektedir. İş yemeklerinde ya da evde arkadaşınızla yudumladığınız şarabınıza mükemmel bir şekilde eşlik edecek model tasarımları minimal şamdan modelleri olacaktır. Minimal şamdan modelleri giderek ilginçleşen ve gelişen tarzlara sahiptir. İsterseniz el feneri şekilde ya da etrafa yıldız motifleri yayan modelleri de tercih edebilirsiniz son dönemde bu ürünlere yönelik talepler artış göstermektedir.

  ŞAMDAN MODEL FİYATLARI

  Ferforje şamdan modelleri minimal motiflerden, el feneri modellerine kadar birçok şekilde firmamız tarafından üretilmektedir. Ferforje şamdan model fiyatları kendi ürün aralığında fiyat farkı oluştursa da bütçeyi sarsmayacak oldukça ekonomik fiyatlı ürünlerdir. Ferforje şamdan fiyatları hakkında geniş bilgi alabilmek için web sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımızdan detaylı bilgi alabilir, aynı zamanda sipariş verebilirsiniz. Restoran, butik veya aklınıza gelebilecek her mekan için ferforje şamdan modelleri tasarlıyoruz. Ferforje evi farkıyla ferforje şamdan modellerine ucuz fiyatlarla sahip olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.