info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  ŞARAPLIK MODELLERİ VE YENİLİK

  ŞARAPLIK MODELLERİ VE YENİLİK

  Ferforje şaraplıklar geçmişte evlerde kullanım konusunda en az tercih edilen ürünler arasındaydı. Ancak bugün ferforje şaraplık çeşitleri evler, iş yerleri, restoran ve kafeler yani hemen hemen her alanda işlevselliğini arttırmaktadır. Bunun nedeni de modellerin giderek daha çok çeşitlenmesidir. Geçmişte her modelde olduğu gibi ferforje şaraplık modellerinde de tek tipleşme durumu vardı. Ferforje şaraplık modelleri ya barların iç kısımlarında duvara monteli ya da bar kısmına monteli yapılırdı ya da servis aracı şeklinde tasarlanırdı. Ferforje şaraplıkların en yoğun kullanımı ise ya çok ağır hantal modellerdi ya da tekerlekli şaraplık modelleriydi.

  Tekerlekli şaraplık modelleri bugün neredeyse sadece restoran ve villalarda kullanım ve taşıma açısından kolaylık sağladığı için tercih edilmektedir. Eskisi gibi her evde kullanıma gerek duyulmamaktadır. Ancak sabit ferforje şaraplık modelleri, duvara monte şaraplık modelleri ve taşınabilir masa şaraplıkları her yerde sık sık karşılaşacağımız ürünlerdendir. Barlarda, kendinize ait tasarladığınız evinizin bar köşelerinde, koleksiyoncu karakterinize uyum sağlayacak şaraplık vitrinlerinize yeni bir soluk getiren ferforje şaraplık modelleri son dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini aldı. Ferforje ürünlerin en önemli özelliklerinden biri sağlam ve dayanıklı olmalarıdır. Şık olmalarını sağlamaksa özel olarak işçilik gerektirir, bu işçiliği de her ferforje ustasının tasarlaması, yani demire hayat vermesi mümkün değildir.

  Bu noktada ferforje şaraplıklarda yenilikçi olmak çok önemlidir, eğer ferforje yenilikçi bir tavırla tasarlanmıyorsa hep aynı modelleri üretip dururuz. Ferforje evinin sektöründe öncü olmasının temel nedeniyse yenilikçi tutumudur, bu tutum sayesinde ferforje şaraplıklarımız her daim modern ve şıktırlar. Örneğin son dönemin üretimi olan ferforje koluyla tasarlanmış taş şaraplık modelleri sıkça kullanılmaktadır. Ferforje şaraplık çeşitleri aynı zamanda kolay temizlenebilir ve dayanıklı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Nemli bir bezle pırıl pırıl yapılabilir, deforme olması da söz konusu olmadığı gibi ürün daima ilk günkü gibi yeni kalacaktır.

   

  ŞARAPLIK FİYAT VE ÜCRETLENDİRME

  Ferforje şaraplık modelleri bir çok yenilikçi tarzla üretilebilmektedir, bu durumda da kullanım ve üretim şartlarına göre fiyatlar belirlenecektir. Ferforje şaraplıkta kullanılan malzemeye, malzeme miktarına göre değişiklik gösteren ferforje şaraplık fiyatlarının önceliği size kaliteli bir sunum sağlamaktır. Kaliteli bir sunum ve kullanım sağlayan ferforje şaraplık modelleri ve fiyatlarımız sektöründe öncü bir firma üretimiyle her bütçeye hitap etmektedir.  Ferforje şaraplık model ve fiyat kataloğumuz için bizimle internet sitemiz veya telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sizin için modern, retro, klasik her tarzda ve her çeşitte ferforje şaraplık tasarlayabiliriz.