info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  FERFORJE BEBEK BEŞİK MODELLERİ

  FERFORJE BEBEK BEŞİK MODELLERİ

  Ferforje beşikler günümüzde hala sıklıkla karşılaştığımız beşik modelleri arasındadır. Ferforje beşiklerin tarihe karışmama ve demode olmamasının temel sebebi ise bu beşik modellerine duyulan ihtiyaç kaynaklıdır. Günümüzde kullanılan bebek beşiği modelleri genellikle ağır ve tek tip ürünlerdir, bu modeller de özgün olma şansı neredeyse hiç yoktur. Sıradan bebek beşiklerinde genellikle sadece ahşap malzeme kullanılmaktadır. Ahşap malzemelerden yapılan bebek beşikleri de hantal ve ağır ürünler olmaktadır. Oysa bebek beşik modellerinin hafif, kolay taşınılabilir olması oldukça önemlidir. Özellikle anneler bebeklerinin doğumundan itibaren yirmi dört ay boyunca bebeklerini emzirdikleri için her an bebeklerin annelerine ihtiyacı olmaktadır. Bu ihtiyaç sonucu doğan en kullanışlı bebek beşik modeli ise ferforje bebek beşikleridir.

  Ferforje bebek beşik modelleri tamamen bu ihtiyaca ayak uyduran modellerdendir. Örneğin ferforje beşik modellerinin taşınmasına yardımcı olan tekerlekli beşik modelleri veya puset şeklinde kullanabileceğiniz ahşap malzemeyle buluşturulmuş modeller kesinlikle kolayca kullanılabilmektedir. Ayrıca ferforje bebek beşikleri oldukça kolay kullanım sağlamakla birlikte kolay şekilde temizlenebilmektedir. Böylelikle temizliğe vakit ayıramayan anneler için müthiş bir kolaylık sağlamaktadırlar.

  Ferforje bebek beşiklerinin neredeyse birçoğu tasarım bebek beşikleridir. Bunun tercih sebebiyse piyasada bulunan ancak anne veya anne adayların hayal ettiği beşik modellerini bulamamaları kaynaklıdır. Oysa ferforje bebek beşik modellerini anne adayları istediği tarz, model, desen, motifte yönlendirebilir. Firmamız arzu edilen tasarım bebek beşiği modellerini üretebilir. Firmamız açısından bebek beşik modellerinin güvenli ve sağlıklı ürünler olması çok önemlidir. Bebekler anne karnından, yani korunaklı bölgelerinden ayrıldıkları andan itibaren belli bir süreç içerisinde oldukça hassastırlar. Bebeklerin bu hassas ve kırılgan yanı dolayısıyla ekstra korumalara ve güvenliklere ihtiyacı vardır. İşte Bu noktada ferforje bebek beşikleri hem oldukça estetik ürünlerdir hem de içeriğindeki tüm malzemeler bilindik malzemelerdir. Bugün bebek beşiklerinden, bebek kıyafetlerine kadar her üründe değişik ve zararlı maddeler kullanılmaktadır. Ebeveynler ne kadar araştırırlarsa araştırsınlar sağlıksız ürünleri ayırt etmek oldukça zordur. Ancak ferforje bebek beşiklerinde bebeğin sağlığına zarar verecek hiçbir kanserojen madde kullanmamakla birlikte bebeğinizin güvenliğini yüksek sınırlarda tutmaktayız.

  FERFORJE BEBEK BEŞİKLERİ VE FİYATLANDIRILMASI

  Ferforje bebek beşikleri piyasadaki en uygun fiyatlı, en sağlıklı ve en kaliteli bebek beşik modelleridir. Sıradan bebek beşiklerine kıyasla oldukça sağlam ve kaliteli yapıda olmakla beraber oldukça güvenli bir kullanımı kapsamaktadır. Ferforje beşik modellerinde genellikle tasarım beşikler tercih edilmektedir, bu sebeple bebek beşik modellerine göre bebek beşik fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. İster prenses kız çocuklarınız için bir bal kabağı modeli, isterseniz erkek çocuklar için araba şeklinde tasarlanmış bir bebek beşiği tercihinde bulunabilirsiniz. Anne adaylarının sıkça tercih ettiği kulllanışlı bebek beşikleri ise genellikle tekerlekli, puset şeklinde ve sallanabilir modellerdir. Ferforje beşik fiyatları için firmamızla iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.