info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  GENÇLERİN TARZINA UYGUN FERFORJE YATAK BAŞLIKLARI

  VAZGEÇEMEDİĞİMİZ YATAK BAŞLIK MODELLERİ; KLASİK MODEL

  Ferforje yatak başlıkları çok sık tercih edilen ve kullanılan yatak başlık çeşitleri arasındadır. Ferforje yatak başlıklarının çok sık tercih edilmesindeki ana neden oldukça farklı desen, motif, tarz ve modelde üretilebilme olanağı sağlamasıdır. Diğer ürün çeşitleri ferforje yatak başlıklarının verdiği, istenen havayı sağlamayacak odayla da tam olarak uyum gösteremeyecektir. Oysa ferforje yatak başlık modelleri yatak odasındaki her mobilyayla uyum içerisinde olacak ya da yatak başlık modellerini kolaylıkla mobilyalara uydurabilecektir. Ayrıca son dönemin modası haline gelen konsept mobilyalarda ferforje yatak başlıkları kolaylıkla aynı frekansları yakalayacaktır.

  Ferforje yatak başlıkları sadece klasik modellerde üretilmiyor, müşterilerimizin düştüğü en büyük yanlışta bu noktadır. Ancak tabi ki klasik tarzda ferforje yatak başlıklarının hala tüketicisi çok fazla. Aynı zamanda altın yaldızlı yüksek ve lüks modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Yalı, villa gibi lüks yapılarda en çok tercih edilen modeller klasik ve lüks modellerdir. Ancak diğer taraftan daha modern modeller de bu aralar yoğun olarak sipariş almaktadır. Düşük ve kısa yatak başlık modelleri çok sık tercih edilmekle birlikte daha sade tarzda yatak başlıkları da yoğun bir şekilde talep görmektedir.

  GENÇLERİN TARZINA UYGUN FERFORJE YATAK BAŞLIKLARI

  Ferforje yatak başlıkları seksenler döneminde genç kızların beyaz renkte tercih ettikleri modellerdi. Yatak odalarında tercih ettikleri rahat ve sade yatak başlık modelleri bugün yerini yine aynı modellere bıraktı. Kendini tekrar eden dönem modası ferforje yatak başlıklarını da tekrar günümüze getirdi.

  Genellikle ağır yatak başlıklarından odaları daralttığı ve küçük gösterdiği için şikâyet ederiz. Çünkü yeterince kullanacak rahat alan bırakmayarak bizi yorar. Sadece gözlerimizi de değil, rahat uyku uyumamıza bile etki eden ferforje yatak başlık modelleri ruhumuzu da yorar. Oysa ferforje yatak başlıkları dar ve uzun odaları bile rahat ve ferah kılmaktadır. Aynı zamanda küçük kırlentler ve büyük yastıklarla, çiçek desenleri ile yaratılabilecek uyumlar yatağı şık ve hoş gösterecektir. Ferforje yatak başlıkları kullanırken gençler oldukça özgür olabilecek istediği havayı yatak başlığı sayesinde odaya kazandırabilecektir. Yoğun bir şekilde kullanılan sarı dekor led ışıklarıyla yatak başlığı sarılıp aydınlatılabilecek bu da odaya hoş bir görünüm kazandıracaktır.

  FERFORJE YATAK BAŞLIK FİYAT LİSTESİ

  Ferforje yatak başlıkları birçok insanın tarzına hitap edebileceği gibi özel tasarım olarak da üretilebildiği için rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdendir. Yatak başlığı modellerimiz oldukça geniş modelde ürüne sahiptir. Ferforje yatak başlığı fiyatlarımızın aralıkları hemen hemen birbirlerine yakındır. Fiyat farklı oluşturabilecek yatak başlık modelleri de bu noktada birkaç modeldir. Ferforje yatak başlık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteseniz web sitemizi ziyaret edip bize ulaşabilir, ayrıca telefon numaralarımızdan ve müşteri temsilcilerimizden de ürün fiyatları hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.