info@ferforjeevi.com  (0533) 690 46 66 - (0216) 612 82 19
  Haberler
  ANA SAYFA - Ferforje Duvar Süsle
  Ferforje Duvar Süsleri

  Ferforje Duvar Süsleri

  Ferforje duvar süslerini tek bir ürün olarak bağdaştıramayız. Birbirinden farklı kullanım alanı için ferforje duvar süsleri bulunmaktadır. Ferforje ürünler sıradan duvar süslerine oranla daha dikkat çekicidir. Buda tercih nedenini arttırmaktadır. Ferforje duvar süsleri bulunduğu duvarın ambiyansını tamamen değiştirmektedir. Ürünün demir olması dikkat çekici özelliğini vurgulamaktadır. Ayrıca demir olmasından dolayı dayanıklı ve güvenlidir. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çarpma, vurma gibi şeylerden etkilenmez. Ferforjelerin temizliği de kolaydır. Çizilme, toz tutma gibi sorunları olmadığı için sizlere kolaylık sağlamaktadır.

  Ferforjeyi diğer ürünlerden ayıran özellikler nelerdir ya da ferforje duvar süsleri nasıl meydana gelir diye merak ediyorsanız bu yazımda bunlardan da kısaca bahsedeceğim. Ferforje Fransız kökenli bir kelimelidir. ‘ferforge’ den türemiştir. Kelime anlamı ise demirin çok yüksek sıcaklıkta dövülerek şekil verilmesidir. Tabi bu tabir geçmişte yapılan ferforjelere daha uygundur çünkü geçmişte demir üretimi yapmak için çok ter dökülürdü. Ustalar uğraşarak uzun zamanda ferforje üretimi gerçekleştirirlerdi. Gelişen teknolojiyle günümüzde fabrikalarda teknolojik makineler de ferforje üretimi yapılmaktadır. Bu cihazlar aslında ferforjenin daha sağlam olmasını ve daha estetik bir görünüm almasını sağlamaktadır. Ayrıca günümüzde ferforje tasarımcılarının sayısı da ferforje tercihleri gibi artmıştır. Tasarımcılar aslında ferforje sanatçıları özel ve farklı tasarımlarla gözleri üzerlerine çekmeyi başarmıştır.

  Ferforjeevi ailesi de son teknoloji makinelerde özel tasarım ferforjeler üretmektedir. Yıllardır işleyen tecrübe ile kendinden sıkça bahsettirmektedir. Ferforjeevinin üretmiş olduğu ferforje duvar süsleri ile hayalinizdeki dekoru oluşturabilirsiniz. Özel ve göze hitap eden motiflerle  farkındalık yaratabilirsiniz. Sizde bu ayrıcalığa sahip olmak istiyorsanız ferforjeevi ile iletişime geçebilirsiniz.